logo

Premiera Office System 2007 na żywo

Dzisiaj o 22.45 (czasu polskiego) będzie miała miejsce oficjalna premiera Windowsa Vista i pakietu Office System 2007. Uroczystość którą rozpocząć ma Bill Gates odbędzie się na Times Square w Nowym Jorku. Impreza nadawana będzie przez Internet:

  0 KOMENTARZY

Nowe SDK dla WSS 3.0 i MOSS 2007

Na blogu Sharepoint Products and Technologies Team Blog – pojawiła się informacja na temat nowego SDK współpracującego z fimalną wersją (RTM) SharePoint Server 2007 i Windows SahrePoint Services 3.0. MOSS 2007 SDK and ECM Starter Kit zawiera:

  • SharePoint Server 2007 SDK Documentation
  • Office Forms Server 2007 SDK Documentation
  • Windows SharePoint Services 3.0 SDK Documentation
  • MOSS SDK Code Samples to use in conjunction with SDK documentation
  • ECM Starter Kit (ECM feature extension code samples, Supplemental developer whitepapers, Visual Studio Workflow templates for MOSS)

WSS 3.0 SDK and Workflow Starter Kit zawiera:

  • Windows SharePoint Services 3.0 SDK Documentation
  • Workflow Starter Kit
  • Visual Studio Workflow templates

Linki:

  0 KOMENTARZY

MOSS 2007 PL dostępny w MSDN oraz TechNet

W zasobach MSDN oraz TechNet mozna już znaleść polską wersję Microsoft Office SharePoint Server 2007 w wersji Standard oraz Enterprise. Natomiast dla wszystkich dostępny jest od dzisiaj nowy pakiet Microsoft Office 2007 PL w wersji testowej. Standardowo po zainstalowaniu wersji testowej produkt możemy uruchomić 30 razy (a po wpisaniu klucza – link do rejestracji na stronie z downloadem – możemy używać przez 60 dni).

Linki:

  0 KOMENTARZY

Nowa dokumentacja na temat SharePoint Server 2007

Ze stron MSDN można pobrać dwa ciekawe dokumenty (książki) na temat wdrożenia Microsoft Office SharePoint Server 2007. Pierwsza z nich (Planning architecture for Office SharePoint Server 2007) opisuje cały proces planowania i wdrażania SharePoint Server 2007 w orgzanizacji, druga (Deployment for Office SharePointServer 2007) opisuje zagadnienia z instalacją i customizacją nowego środowiska. Adresy plików do pobrania znajdują się na poniżej. Linki:

  0 KOMENTARZY