logo

Microsoft Dynamics CRM 4.0 RTM

Jeden z pracowników Microsoftu poinformował za pośrednictwem swojego bloga, że nowa wersja Dynamics CRM 4.0, zintegrowanego oprogramowania do zarządzania relacjami z klientami osiągnęła status Release to Maufacturing (RTM), czyli finalnej wersji. Tym samym korporacja spełniła obietnicę wydania produktu jeszcze w 2007 roku. Wcześniej CRM 4.0 był także znany pod kodową nazwą „Titan”.

Dynamics CRM 4.0 będzie występował w kilku odsłonach – hostowanej przez Microsoft (CRM Live), hostowanej przez firmę partnerską oraz samodzielnej, dla tych klientów, którzy chcą utrzymywać oprogramowanie CRM we własnym zakresie. Microsoft zapowiada, że wersje CRM 4.0 do pobrania pojawią się za kilka tygodni. Dynamics CRM Live 4.0 zarówno w wersji Professional, jak i Enterprise będzie dostępny w pierwszej połowie 2008 roku. Cykl imprez premierowych poświęconych nowemu produktowi rozpoczyna się w marcu.

Update 2007-12-20: W witrynie Microsoft Download pojawiła się do pobrania wersja testowa (90-dniowa) Microsoft Dynamics CRM 4.0. Wersja zależy od wpisanego klucza (Workgroup, Professional, Enterprise). Klucze są dostępne na stronie pobierania. Dodatkowo opublikowano dodatek do MS Outlook i oprogramowanie do migracji.

Linki:

  1 KOMENTARZ