logo

Maszyna wirtualna z MC CRM 4.0

Na witrynie Microsoft Download Center pojawiła się wirtualna maszyna zwierająca finalną wersję Microsoft CRM 4.0. Maszyna zawiera również zainstalowane takie produkty jak: SharePoint Server 2007, Office Communication Server 2007, PerformancePoint Server 2007. Do uruchomienia maszyny wskazany jest dwurdzeniowy procesor, 2GB pamięci RAM, 16GB wolnego miejsca na dysku oraz zainstalowane VirtualPC 2007.

Przy okazji warto wspomnieć, że na stronie Microsoft Events pojawiła się informacja na temat polskiej premiery Microsoft CRM 4.0 (13 marca w Warszawie).

Linki:

  0 KOMENTARZY

Bezpłatne warsztaty Microsoft

heroes

W ramach akcji promocyjnej HEROES happen {here} Microsoft z partnerami przygotował bezpłatne jednodniowe warsztaty techniczne poświęcone produktom: Windows Server 2008, Visual Studio 2008 i SQL Server 2008. Warsztaty odbywać się będą w największych miastach polski w ośrodkach szkoleniowych wielu firm. Więcej informacji na stronie akcji (pod linkiem: Bezpłatne warsztaty szkoleniowe).

Linki:

  0 KOMENTARZY

HEROES happen {here}

heroes

Heroes happen here – pod tą nazwą w 6 miastach polski odbędzie się połączona polska premiera produktów Visual Studio 2008, Windows Server 2008 i SQL Server 2008. Konferencja podzielona będzie na dwie ścieżki – dla programistów i profesjonalistów IT. Z rejestracją należy się pospieszyć ponieważ osoby rejestrujące się w warszawie już są zapisywane na listę rezerwową.

Linki:

  0 KOMENTARZY