logo

Zegarek usprawni procesy biznesowe? Wykorzystanie technologii ubieralnych w biznesie.

Tag-Heuer-Connected-gmail

Kilka dni temu miała miejsce premiera najnowszego smartwatcha Tag Heuer Connected zaprojektowanego przy współpracy firm Tag Heuer, Intel i Google. Żaden z dotychczas zaprezentowanych zegarków nie był tak bardzo godny by znaleźć swoje miejsce na nadgarstu CEO i wyższych rangą managerów jak najnowszy produkt firmy Tag Heuer. Okazuje się on być również idealnym rozszerzeniem tworzonego przez nas rozwiązania do automatyzacji procesów biznesowych o nazwie Elastic Flow. Dzięki połączeniu technologii ubieralnych i urządzeń mobilnych z rozwiązaniem opartym o chmurę Microsoft Azure i technologię SharePoint/Office 365 uzyskaliśmy rozwiązanie które diametralnie zmienia sposób pracy i szybkość podejmowania decyzji.

wniosek

ELASTIC FLOW zapewnia mechanizmy do obsługi procesów obiegu dokumentów i spraw w organizacji. Podstawowe funkcjonalności to: możliwość rejestracji i archiwizacji dokumentów papierowych w kancelarii firmy, obieg dokumentów w formie elektronicznej, łatwe definiowanie ścieżek obiegu dokumentów oraz obsługa wewnętrznych procesów i spraw dzięki mechanizmom tworzenia formularzy.

elastic_flow

Dzięki zastosowaniu technologii „szybkich akcji” decyzje mogą być w łatwy sposób podejmowane z użyciem aplikacji działającej w przeglądarce internetowej oraz aplikacji mobilnej i zegarka. Od teraz jeden ruch palca wystarczy by przydzielić urlop, zatwierdzić delegację czy potwierdzić spotkanie.

 

  0 KOMENTARZY